میان وعده های مورد علاقه آقایان

معمولاً فست فود ها و میان وعده ها یکی از بهترین گزینه هایی هستند که جلو گرسنگی ناگهانی افراد را می گیرد. وعده های غذایی کوچک، معمولاً بهترین گزینه برای از بین بردن اشتها است. معمولاً افراد آسانترین راه را برای استفاده از مواد غذایی انتخاب میکنند و از غذاهایی استفاده میکنند که پر از شکر، چربی و سایر ترکیبات مضر است. مردان دوست ندارند مدت زمان زیادی را صرف انتخاب غذای خود کنند؛ اما معمولاً دارای انتخاب هایی هستند که ارزش غذایی چندانی ندارد و به راحتی میتوان آنها را نادیده گرفت. بنابراین همیشه سعی کنید که از رژیم غذایی سالم استفاده کنید.

آنچه مسلم است این است که معمولاً مواد پروتئینی بزرگترین منبع مفید برای مردان هستند. مواد پروتئینی مدت های زیادی است که مورد استفاده مردان هستند و بهترین انتخاب برای مردانی است که به سلامتی خود اهمیت میدهند. امروزه مواد غذایی بسیار زیادی حاوی پروتئین هستند و مردان به راحتی میتوانند بر اساس ذائقه خود، از این مواد غذایی استفاده کنند.

کره بادام زمینی یکی از مفیدترین مواد غذایی برای بدن مردان است. این ماده دارای چربی کمی است و میتوانید آن را روی نان مالیده و با کمی موز میل کنید.

تن ماهی یکی دیگر از مواد غذایی مورد نیاز بدن مردان است. ماهی دارای چربی و کالری پائینی است و برای عملکرد قلب مردان بسیار موثر است. این ماده سرشار از پروتئین است و بنابراین، میتوانید به راحتی از خوردن تن ماهی بدون هیچ نگرانی، لذت ببرید. هنگام استفاده از تن ماهی از سس مایونز استفاده نکنید. چرا که این ماده دارای چربی بسیار بالایی است.

سفیده تخم مرغ نیز یکی دیگر از مواد غذایی مورد نیاز مردان مخصوصاً افرادی است که علاقه بسیار زیادی به بدن سازی دارند. اگر شما از دسته مردانی هستید که از سفیده تخم مرغ در رژیم غذایی خود استفاده نمیکنید، بهتر است هر چه زودتر این ماده را اضافه کنید. سفیده تخم مرغ عاری از هرگونه چربی و کلسترول و دارای کالری کمی است. مهمترین نکته در مورد تهیه سفیده تخم مرغ هم آسان بودن تهیه آن است. میتوانید برای طعم دار کردن این ماده غذای از روغن زیتون و ادویه استفاده کنید.

میوه ها نیز از مواد مورد نیاز بدن مردان هستند و معمولاً انتخاب متنوعی را برای شما به ارمغان می آورند. انتخاب میوه دلخواه شما با پنیر کم چرب، میتواند برای شما میان وعده بسیار مناسبی باشد. این میان وعده سرشار از پروتئین است.

یکی دیگر از مواد مغذی، عدس است. عدس سرشار از پروتئین است و دارای مقدار بسیار کمی چربی میباشد. شما میتوانید در سالاد سبزیجات خود از عدس استفاده کنید و میان وعده بسیار مناسبی را به وجود بیاورید.

نویسنده مطلب: پرویز زاهد

عموپرویز اسمی است که از فعالیت در نی نی سایت برای من به یادگار مانده است. سایت عموپرویز محلی برای بیان نظرات آزاد گروهی از دوستان کارشناس حوزه خانواده، کسب و کار و گفت‌وگو پیرامون این موضوعات است. مقالات، حاصل تجربیات نویسندگان است و با مسئولیت ایشان منتشر می‌گردد. برای همکاری در تولید محتوی میل بزنید لطفا: parviz@gmail.com تلگرام هم با این شماره در خدمت هستم: @parvizzahed

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *