چگونه چهره خود را پوستری کنید!

شاید یکی از مهمترین دلایلی که افراد تمایل زیادی به چاپ شدن عکسشان روی پوستر ها نشان میدهند، به خاطر احساس و نوع طنازی بدن خود است. یکی دیگر از دلایل آن به خاطر اندام، نوع مو و انواع آرایش هایی است که هر روز آن را عوض میکنند. اگر شما نیز میخواهید تبدیل به فردی شوید که عکسش روی پوستر ها باشد و یا فقط میخواهید از نوع تیپ و مدل آنها پیروی کنید، راهنمائی های کوچکی هستند که با به خاطر سپردن آنها میتوانید به هدف خود برسید و تبدیل به چهره ای معروف و زیبا شوید.

هنگامی که صحبت از پوستر شدن به میان می آید ، مهمترین مسئله نوع آرایش شماست. بدون آرایش صحیح، نتیجه نهایی به دست نمی آید.  در گذشته ، افرادی که در کار پوستر بودند، نوع آرایش مات را انتخاب میکردندو همیشه چهره ای مانند عروسک های سرامیکی داشتند و از رنگ های سرامیکی و مات استفاده میکردند. اما شما مجبور نیستید برای اینکه در این راه موفق شوید حتما نوع آرایش مات داشته باشید و یا از رنگ های بی روح استفاده کنید. با استفاده از رنگ پوست صورت و ترکیب چهره خود، آرایشی را انتخاب کنید که به نوع پوست و چهره شما بیاید. معمولاً لوازم آرایش مایع مناسب پوست های خشک و لوازمی که  به صورت پودر هستند مناسب پوست های معمولی و چرب هستند. برای آرایش چشم ها، در ابتدا بهتر است از سایه ای وانیلی رنگ روی پلک خود استفاده کنید.سپس از سایه ای قهوه ای رنگ استفاده کنید و خطوط برجسته ای را روی پلک ایجاد کنید. در انتها از خط چشم مایع استفاده کنید و از انتهای پلک به سمت مژه ها خط باریکی بکشید. دقت داشته باشید که حتما قسمت خارجی خط چشم شما باید از قسمت داخلی آن کلفت تر باشد تا حالتی گربه ای به چشم شما بدهد. برای به دست آوردن نتیجه بهتر میتوانید از یک قلم مو استفاده کنید. آرایش خود را با کشیدن لایه ای از ریمل روی مژه های خود به پایان ببرید. بهتر است از ریملی استفاده کنید که حاوی مژه مصنوعی باشد. گام بعدی ابروها هستند. میتوانید برای پر کردن قسمت های خالی ابرو از سایه پودری مات استفاده کنید. برای ایجاد حرارت روی لپ های خود، میتوانید با استفاده از یک برس بزرگ، از کرم پودر صورتی مایل به قرمز استفاده کنید و آرایش خود را با انتخاب نوع مناسبی از رژ به پایان ببرید. معمولاً رژ قرمز تند بهترین و معمول ترین رنگی است که برای پوستر شدن به کار برده میشود و به شما کمک میکند بیشتر احساس مدل شدن داشته باشید. اول بهتر است از خط لب قرمز استفاده کنید، و بعد از آن میتوانید رژی که انتخاب کرده اید را روی آن بکشید و با خط لب مخلوط کنید.

حالا نوبت موهای شماست. راهی آسانترو سریعتر از این نوع مدل موها وجود ندارد اما باید در نظر داشته باشید که مدل موئی که انتخاب میکنید مناسب مو و قیافه شما باشد. میتوانید موهای خود را موج دار کنید، پف بدهید، جمع کنید و ببندید.

نویسنده مطلب: پرویز زاهد

عموپرویز اسمی است که از فعالیت در نی نی سایت برای من به یادگار مانده است. سایت عموپرویز محلی برای بیان نظرات آزاد گروهی از دوستان کارشناس حوزه خانواده، کسب و کار و گفت‌وگو پیرامون این موضوعات است. مقالات، حاصل تجربیات نویسندگان است و با مسئولیت ایشان منتشر می‌گردد. برای همکاری در تولید محتوی میل بزنید لطفا: parviz@gmail.com تلگرام هم با این شماره در خدمت هستم: @parvizzahed

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *